KÜMME AASTAT KOGEMUSI

vabakutseline fotograaf

 

Foto jäädvustamine on palju enamat, kui omada lihtsalt head tehnikat ja osata vajutada nupule.

__________ _ _ _ _ __________

Hea foto nõuab paindlikkust, kannatlikkust, tähelepanu, loomingulisust, oskust õigel hetkel juhendada ja oskust vajalikul hetkel vaikida. Hea foto tähendab minu jaoks ennekõike loomingulisust ja kliendi ootuste täitmist või ületamist.

__________ _ _ _ _ __________

Kaamera on salvestusnupp sellele, mida näeme oma silmaga. See on keel, mida mõistavad kõik üle maailma.

Fotosessioonid sise- ja välistingimustes: stuudio, üritused, spordivõistlused, koolid-lasteaiad, pulmad, juubelid, vastuvõtud, firmaüritused, tootepildid jne.

__________ _ _ _ _ __________

Lisaks fotograafiale videoteenused ja graafilise disaini lahendused:  flaierid, roll-upid, visiitkaardid, plakatid, veebilehtede bännerid, brošüürid, ajalehtede jms kujundused. Pulmade jaoks kujundan pulmameeneid – pulmamärke, pulmajookide etikette ja soovi korral teeme koostöös noorpaariga pulmalehe (toimetamine-küljendamine).

A r m a s t a n  m i d a  t e e n

Ma ei otsustanud saada fotograafiks, see lihtsalt juhtus.

Esimese kaamera sain kingituseks teismeliseeas, mis sai ribadeks pildistatud. Mõneks ajaks jäi teema unustusse, kuni 2004 ostsin endale esimese digikompaktkaamera ja sellest ajast olen fotoga nö “laulatatud”. Alustasin looduspiltidega, võtsin osa konkurssidest, saavutasin auhinnalisi kohti, mis motiveeris aina enam pildistama ja arenema. Kuhu iganes ma ei läinud, oli kaamera minuga. Ja siis tuli juba esimene digipeegelkaamera ja esimesed tööd.
__________ _ _ _ _ __________

Alates 2008 sai minust Eesti Tantsuspordi Liidu koostööpartner ja tantsuspordi fotograaf. See on põnev valdkond, kus ei piisa vaid heast tehnikast ja nupulevajutamisest. Peab olema oskust näha ja tabada ilu. Fotograafia on minu jaoks kombinatsioon tehnilisest täpsusest ja maalimisoskusest. Minu pinstliks on minu kaamera. Tantsuspordi pildistamine on lihvinud mu oskusi reageerida kiirelt ja tabada imelisi hetki!

__________ _ _ _ _ __________

Jäädvustades pulma ei ole ma pulmas lihtsalt fotograaf, kes teeb ära hädavajaliku arvu klõpse. Teie kaunist päevast jäävad mälestuseks pildid üldplaanidest kuni detailideni. Jäädvustades Teie perepilte või tehes personaalset fotosessiooni, üritan luua mugava ja meeldiva keskkonna, et pildid jääksid loomulikud.

Suurim tasu ja kompliment fotograafile on naeratus kliendi näos ja rõõm kliendi hääles, kui ta oma pildid kätte saab.

Facebook