Tegutsetud aastaid

Illustrator

Photoshop

HTML

v a b a k u t s e l i n e   f o t o g r a a f

Foto jäädvustamine on palju enamat, kui omada lihtsalt head tehnikat ja osata vajutada nupule. Hea foto nõuab paindlikkust, kannatlikkust, tähelepanu, loomingulisust, oskust õigel hetkel juhendada ja oskust vajalikul hetkel vaikida. Hea foto tähendab minu jaoks ennekõike loomingulisust ja kliendi ootuste täitmist või ületamist.

Kaamera on salvestusnupp sellele, mida näeme oma silmaga. See on keel, mida mõistavad kõik üle maailma. 

A r m a s t a n  m i d a  t e e n

Ma ei otsustanud saada fotograafiks, see lihtsalt juhtus.
Esimese kaamera sain kingituseks teismeliseeas, mis sai ribadeks pildistatud. Mõneks ajaks jäi teema unustusse, kuni 2004 ostsin endale esimese digikompaktkaamera ja sellest ajast olen fotoga nö “laulatatud”. Alustasin looduspiltidega, võtsin osa konkurssidest, saavutasin auhinnalisi kohti, mis motiveeris aina enam pildistama ja arenema. Kuhu iganes ma ei läinud, oli kaamera minuga. Ja siis tuli juba esimene digipeegelkaamera ja esimesed tööd.

Alates 2008 sai minust Eesti Tantsuspordi Liidu koostööpartner ja tantsuspordi fotograaf. Koostöö kestab tänaseni. See on põnev valdkond, kus ei piisa vaid heast tehnikast ja nupulevajutamisest. Peab olema oskust näha ja tabada ilu. Fotograafia on minu jaoks kombinatsioon tehnilisest täpsusest ja maalimisoskusest. Minu pinstliks on minu kaamera. Tantsuspordi pildistamine on lihvinud mu oskusi reageerida kiirelt ja tabada imelisi hetki!

Jäädvustades pulma ei ole ma pulmas lihtsalt fotograaf, kes teeb ära hädavajaliku arvu klõpse. Teie kaunist päevast jäävad mälestuseks pildid üldplaanidest kuni detailideni. Jäädvustades Teie perepilte või tehes personaalset fotosessiooni, üritan luua mugava ja meeldiva keskkonna, et pildid jääksid loomulikud.

Suurim tasu ja kompliment fotograafile on naeratus kliendi näos ja rõõm kliendi hääles, kui ta oma pildid kätte saab.

Facebook