Foto: Siiri Kumari

Foto jäädvustamine on palju enamat,
kui omada lihtsalt head tehnikat ja vajutada nupule

Tere. Mina olen Evelin.

Pildistamine on minu kirg. Kõik kes mind päriselt tunnevad, teavad kui väga ma seda armastan. Olen siiralt tänulik, et saan teha midagi, mis mulle tõeliselt meeldib ja teie, kes te minu juurde tulete, mind usaldate!

Hea foto nõuab paindlikkust, kannatlikkust, tähelepanu, loomingulisust, oskust õigel hetkel juhendada ja oskust vajalikul hetkel vaikida. Hea foto tähendab minu jaoks ennekõike loomingulisust ja kliendi ootuste täitmist või ületamist.

Kaamera on salvestusnupp sellele, mida näeme oma silmaga. See on keel, mida mõistavad kõik üle maailma. Suurim tasu ja kompliment fotograafile on naeratus kliendi näos ja rõõm kliendi hääles, kui ta oma pildid kätte saab.

Eesti Tantsuspordi Liidu koostööpartner ja
tantsuspordi fotograaf alates 2008

Alates 2008 sai minust Eesti Tantsuspordi Liidu koostööpartner ja tantsuspordi fotograaf. See on põnev valdkond, kus ei piisa vaid heast tehnikast ja nupulevajutamisest. Peab olema oskust näha ja tabada ilu ning tunnetada tantsu.

Fotograafia on minu jaoks kombinatsioon tehnilisest täpsusest ja maalimisoskusest. Minu pintsliks on minu kaamera. Tantsuspordi pildistamine on lihvinud mu oskusi reageerida kiirelt ja tabada imelisi hetki ka väga rasketest valgustingimustes!

2019 aastal täitus 11 aastat Eesti Tantsuspordi Liidu fotograafina. Hetk tänuürituselt koos Eesti Tantsuspordi Liidu presidendi Aune Pasti ja Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaaga.

Foto: Riina Vaikmaa

Suurim tasu ja kompliment fotograafile on naeratus kliendi näos ja rõõm kliendi hääles, kui ta oma pildid kätte saab.

Ma armastan oma tööd ja hindan väga oma kliente. Iga perekond on imeline ja igal perel on palju ilusaid hetki. Ma olen väga tänulik, kui saan teiega tuttavaks ja jäädvustada teie kõige kallimate tähtsad hetked.

hindan ka endast häid jäädvustusi

Ja lisaks teiste jäädvustamisele, hindan ma ka endast häid jäädvustusi. Nii ma ei piirdu ainult pere poolt minu kaameraga tehtud fotodega või vahvate mobilliklõpsudega, vaid käin ise ka regulaarselt fotograafi juures professionaalseid fotosid tegemas. Kuigi ma ise eelistan olla enamasti pigem kaamera taga, on väga mõnus nautida ka endast kvaliteetseid häid pildihetki!

Foto: Taavi Luhamaa