Skip to main content
Millal pildistada?
Siis, kui sa ennast kõige ilusama ja ümaramana tunned. Soovituslik aeg 28.-34. nädala vahel, millal beebikõhuke juba mõnusalt näha. Mitmikute puhul 26.-30. nädal. Vaata end kodus peeglist, kas külje pealt vaadates kõht ulatub kaugemale kui rind. Samas on ka neid, kellega olen kohtunud vahetult enne sünnituse tähtaega ja üks ägedamaid kogemusi on see, kui klient tuli pildistama, enesetunne hea ja järgmisel päeval teatas, et 2 tundi peale pildistamist sõitis sünnitama.
Nahahooldus
Kui teeme sensuaalsemas stiilis beebiootuse pilte, siis peaks hea tulemuse jaoks olema keha eelnevalt niisutatud (sobib õli või kehakreem). See tagab kauni ja terve jumega naha.
Riietus
Fotosiooni stuudios saab rentida pildistamiseks ilusaid kleite/riideid. Kindlasti võta kaasa nii musta kui ka ihuvärvi pesu. Kui tuled oma riietega, vali midagi mugavat, aga samas mitte liiga lohvakat, sest see peidab sinu kõhu. Sa tuled ju rasedust jäädvustama. Oma riietuse puhul eelista ühte tooni / ühtlast värvi riideid.  Pildistamisel soovitan olla paljajalu või siis pidulikuma riietuse puhul kingadega (NB! lubatud on ainult vahetusjalanõud). Kui tulete kaaslase või lastega, siis võiksite valida stiililt sarnased ja toon toonis riided. Palun ära kanna sellel päeval riideid, mis soonivad ja jätavad nahale jälgi (näiteks sokid või oled unustanud ümber käe juuksekummi).
Stuudios, õues või sinu kodus?
Stuudios pildistamine on kindlasti kõige mugavam, sest see ei sõltu ilmast ega aastaajast. Pildistades päevasel ajal on meie kasutada ka palju loomulikku valgust, pildid jäävad väga naturaalsed. Õues pildistamine sõltub kõige enam ilmast, aga loomulik valgus ja kordumatu loodus kindlustavad hea tulemuse. Minu stuudio kõrval on ka natuke loodust, seega saame pilte teha nii sees kui väljas. Kodusessioonil oleme sulle harjumuspärases keskkonnas.
Kui Sul on endal soove-mõtteid, kindlasti räägi. Leiame koos võimaluse teostamiseks.
Meik ja soeng
Kindlasti lase teha professionaalne meik ja soeng. Meiki saab teha Fotosiooni stuudios kohapeal. See on juba pool ilusate piltide õnnestumisest. Jumestus võiks pigem mahedam olla, ehk isegi natuke pruudimeigi sarnane. Kui teed ise meigi, siis soovitan teha pigem õhtumeigi, sest kaamera kaotab sellest niikuinii pool. Kindlasti ära unusta soengut, sest see on sinu kroon. Enne fotosessioonile tulemist vaata üle ka pediküür-maniküür.
Fotosioon Fotostuudios hoolitseb meigi ja soengu eest enamasti Maie Jaomaa.
Maie ütleb nii: “Üks minu peamine põhimõte on, et peale meiki peab klient jääma iseendaks ja tundma ennast selles mugavalt. Juuksuriks ma õppinud ei ole, aga soengute tegemisega alustasin juba rohkem kui 15 aastat tagasi. Vabalt valmivad nii lokid kui ka kinnised pidulikud soengud.”
Palju beebiootuse pildistamine maksab?
Kleitide/riiete rent 15 eurot/kleit, aksessuaarid kleidi juurde tasuta. Soovi korral saab lasta teha stuudios ka meigi ja soengu, hind vahemikus 40-55 eurot. Vajab eelbroneeringut.
30 min – 95€
kuni 10 pildifail
1 tund – 150 €
kuni 25 pildifaili
Kui siin ei olnud vastust Sinu küsimusele, siis küsi kindlasti lisa!

Kleidivalik

Aksessuaarid

Ühel päeval 3 beebiootust

4h peale pildistamist beebi juba käes

Julia beebiootus

beebiootus + lemmikloom

Claudia – ootus on imeline aeg

beebiootus

Kirsti beebiootus

beebiootus ja peresessioon

Eret

beebisessioon