Skip to main content
KINKEKAART on väga hea kingiidee mitmetel juhtudel. Näiteks perega on juba ammu pildistamisest räägitud, kuid kogu aeg on see ettevõtmine erinevatel põhjustel edasi lükkunud. Samamoodi sobib ideaalselt ka vanavanemate pildistama meelitamiseks. Kinkekaart sobib kingituseks kõigile erinevateks sündmusteks – sünnipäevaks, jõuludeks, lapse sünni puhul. Või kellelegi, kes on muidu olnud liiga häbelik pildistama tulema. Kui muul juhul võib pildistamise suhtes vastuväited kuulda, siis kinkekaardi eest on juba raskem peitu pugeda.
Enamuses läheb kinkekaart siiski sünnipäeva, sõbrapäeva, katsikute või jõulukingiks.
Sinu ülesandeks on kingitus saajale üle anda ja ülejäänu lepin juba kingisaajaga isiklikult kokku.
VÄÄRTUS
Kinkekaarti saab osta mistahes väärtuses.
KÄTTESAAMINE
Kinkekaarti on võimalik kätte saada väljatrükituna kohtudes, Smartposti/Omnivaga pakiautomaati, samuti võin saata tavalise postiga või siis elektroonse kinkekaardi korral saadan e-maili teel. Kinkekaardi saab kätte peale arve tasumist.
KEHTIVUS
Kinkekaart kehtib 6 kuud (kui ei ole kokkulepitud teisiti).
KINKEKAARDI PIKENDAMINE
Kinkekaarti on võimalik pikendada, arvestus käib kuupõhiselt. Iga lisakuu maksab 25 eurot. Lisatasu rakendub ka siis, kui pildistamine toimub peale kinkekaardi lõppu (näiteks broneerite aja kinkekaardi kehtivuse viimasel päeval või vahetult enne selle lõppu ja fotograafil ei ole enam kehtivusajale sobivat aega pakkuda).