Skip to main content

KASTIFOTO

Mis ja kus? Kas on lõbus?
Kastis pildistamine on ainulaadne pildistamiskogemus, mille tulemuseks on eriline fotokollaaž ehk kastipilt! See võib olla sinu selle aasta perepilt või kingitus kellelegi. Kastipilt on valik kordumatud poose, naeratusi, krutskeid ja kompositsiooni. Sellises pildis toimub alati midagi ja ikka ja jälle on midagi uut avastada. See on nagu terve album ühes pildis!

Aga mis siis ikkagi on kastifoto?

Iga kokku pandud pilt on kordumatu, selle lõplik tulemus ennustamatu ning selles on lõputult detaile, mida ka aastaid hiljem uurida ja vaadata. See on fotosessiooni formaat, mis annab võimaluse igaühel väljendada oma isiksust, lemmiktegevusi ja piiriks on vaid osalejate enda fantaasia. Mõned võtavad kaasa oma pilli või spordivahendi, mõned turnivad ja ripuvad. Kes mahub, teeb silda või seisab pea peal.

Kuidas kastipildistamine käib?

Lihtsalt ja lõbusalt, lastes fantaasial lennata. Kastipildistamise aluseks on reaalne suur valge kast (1 kast!). Kui ka endal ideid napib, pole muretsemiseks põhjust. Fotograaf juhendab ja annab nõu ning varsti tunneb igaüks ennast kastis suurepäraselt!

Palju maksab? Kus saab pildistada?

Kastipilti saab teha tavasessiooni käigus. Ägeda kastipildi saab, kui planeerida vähemalt kaks kasti pildistatava kohta. Maksimaalset numbrit ei ole. Kasti on lubatud ka kassid, koerad, jänesed ja muud lemmikud!
Kastis tehtud piltidest valmib 1 kollaažpilt. Kastis tehtud pildid eraldi failidena ei kuulu paketti, aga neid on võimalik soovi korral juurde osta.