Skip to main content

  • Mugav asukoht, tasuta parkimine 2h.
  • Stuudio on suurusega 55 ruutu, mis sobib hästi ka suuremate gruppide pildistamiseks. Hubane, mitmed erinevad tsoonid ja võimalused.
  • 3 suurt päikese poole akent annavad palju loomulikku päevavalgust. Kui vajad pimedust, tõmba rulood ette.
  • 2x AD300Pro välku ja 2x GMV 75W videovalgustit.
  • Stuudios on palju erinevat interjööri, korvkiik, mööblit, erinevaid paberfoone, kangataustu ning naturaalne puidunurk.
  • Laste lõbustamiseks on palju mänguasju.
  • Beebiootuse pildistamiseks on suur valik kleite.
  • Stuudiosse on etteteamisega lubatud ka hästikäituvad lemmikloomad, kuid arvesta piisav ajavaru koristamiseks (karvad).
KÕIK ÜHEST KOHAST!
Soovid enne sessiooni end ilusaks teha professionaali käe all? Kõik ettevalmistused saab teha stuudios. Hind: 45 eurot. Meik ja soeng vajavad eelbroneeringut.
ILUTEGIJA MAIE JAOMAA
Olen meigikoolis käinud 2 korral. Esimest korda Glow MakeUp Schoolis 10 aastat tagasi. Peale seda oli praktika pigem tantsu-ja lavameigi valdkonnas. Viimasel 3-4 aastal olen rohkem seotud olnud foto-ja telemeikidega. 2020-2021 täiendasin ennast IMC Profimeigi koolis (Makeupstore). Sealt liikusin edasi ETVsse, kus läbisin ka telemeigi praktika. Viimase aasta jooksul olen kaasa teinud paljudes ägedates projektides, nagu erinevad ETV juubelisaadete välivõtted, Valimistuudio, Jõulutunnel, ETV+ saate KesKeda kevad-ja sügishooeg, Nike training day kevadine salvestus, Mammu Couture moeshow TFW jne.
Minu meigikohvrist leiab peamiselt MakeUpStore ja Sensai parimad palad. Hea meelega katsetan alati ka uusi huvitavaid tooteid olles ise inimkatsejänes. Tee meigikohvrisse leiavad vaid need asjad, mis minu enda tundliku naha ja silmadega sobivad. Soengute osas valmivad vabalt nii lokid kui ka kinnised pidulikud soengud.
Üks minu peamine põhimõte on, et peale meiki peab klient jääma iseendaks ja tundma ennast selles mugavalt.

ASUKOHT

Aadress Laki 16, Tallinn
Kontakt: Evelin +372 50 17 208
Stuudio asub 4. korrusel, ruum 411.

TÄHTIS!

NB! Laki 16 on suur territoorium, stuudio asub 5-kordses büroohoone osas.
GPS suunab tihti ehituspoe ette ja see ei ole õige koht.
Maja ees on kliendile parkimine TASUTA.
NB! Stuudiol ei ole kindlaid lahtiolekuaegu! Pildistamine ja rentimine toimub eelneva kokkuleppe alusel.

Tähtsad on hetked, mis meelde jäävad!