Fotojäädvustused perest, lapseootusest, sinust üksinda, sõbraga või lihtsalt kalli inimesega. Asukoht stuudio, mõni südamelähedane koht looduses või sinu kodu. Too pildile ka oma lemmikloom.

Pildistamine stuudios

30 minutit – 70€ / Püsikliendile 55€
sobib portreepiltide tegemiseks, suurema seltskonna grupipildiks, lühikeseks paarisessiooniks. Pakett sisaldab vähemalt 15 töödeldud pildifaili, mida saab kasutada internetis või teha erinevas suuruses väljatrükke.

60 minutit – 110€ / Püsikliendile 100€
kõige populaarsem pakett, mis sobib perepildistamiseks, beebiootuse jäädvustamiseks, beebisessiooniks ja portreesessiooniks. Pakett sisaldab tavaliselt 50-100+ töödeldud pildifaili, mida saab kasutada internetis või teha erinevas suuruses väljatrükke.

1,5-2 h – 195€ / Püsikliendile 175€
vali see pakett, kui oled tulemas näiteks sugulastega, et teha grupilte (alates 9 inimest) ja eraldi perepilte. Samuti on hea rohkem aega varuda beebipildistamiseks, et aja sisse mahuks ka beebi söötmine, kussutamine ja kõik vajalik, et beebil hea olla oleks.

Stuudiosse on lubatud lemmikloomad.

Kui ei tea, kui palju aega võiks kuluda või hinnakirjas ei ole sulle sobivat paketti, küsi kindlasti lisainfot!

Pildistamine väljas ja/või Sinu kodus

Fotosessioon toimub Sinu kodus, õues/looduses, mõnes Sinu lemmikkohas.
Saame pingevabalt erinevaid tegevusi ja outfite jäädvustada.
Jõuame teha pilte mitmes erinevas lokatsioonis.
Piltide arv alates 75st, kuid tavaliselt rohkem, sest ükski õnnestunud kaader ei lenda prügikasti, vaid jõuab kliendini.

1 tund – 110€
1,5 tundi – 170€
2 tundi – 195€

Sõltuvalt asukohast ja väljaspool Tallinnat võib lisanduda transpordikulu.