Skip to main content
Ürituse, kogemusloo või toote esitlemine läbi video loob vaatajale parema ülevaate. Video on ideaalne vahend läbi sotsiaalmeedia tähelepanu äratada. Filmime nii maa peal kui ka õhus.

Valik tehtud töid.

Tallinn Fashion Week, kevad 2022
Eesti Lennuakadeemia 29. sünnipäev ja seminar “Lennundus täna – inimesed, töökohad ja haridus”.
NOHO restoran, Nordic Hotel Forum, jaapani trummide õhtu.
Restoran Ocean 11, Tallinna Kruiisiterminal, avamispidu 11.10.2021
Marten Thomas Tõniste – Kauge Kõu laulu salvestus / video
Rose de Paris, tutvustusvideo
Signature Latin Dance Camp 2024 / jaanuar
Signature Latin Dance Camp 2023 / august
Signature Latin Dance Camp 2023 / jaanuar
Signature Latin Dance Camp 2023 / laagri improvisatsiooniline lõputants
Alandeko veebikataloogi tutvustus
Alandeko veebikataloog tutvustus
Evelen Australia – Melvin Royce Lane ja Euroopa regiooni müügijuht Dion Lambrinos tegid võimsa kick-off’i Eleven Australia juuksevärvidega Eestis!
Eesti Iluduskuninganna 2021 ja Miss Globe Estonia 2021 tiitlivõitja Maria Heleen Tõniste tutvustusvideo The Miss Globe võistluse jaoks Albaanias
2021 aasta üks märkimisväärsemaid VECTA Design objektiks on Saaremaa Riigigümnaasium, mille aatriumis paigaldati 14 x 6,5 meetrine ovaalne alumiiniumraam, mis mahutab 90 m2 trükitud pinglage.
VECTA Design-i valguslaed Paks Margareeta meremuuseumis. Kuna muuseumis valgustite kohta kehtivad erireeglid, siis oli see järjekordne väljakutse. Koostöös KOKO arhitektidega ja OSRAM meeskonnaga viidi projekt edukalt ellu.
Intervjuu Kirkega, kes oli Hansavest Koolituskeskuse tragi keevitajaõpilane. Kirke räägib lahti, miks on ta vaimustuses keevitamisest ja milline oli tema retk keevituserialani jõudmisel.
Allan Kaljakin on superviisor, coach ja psühhodraama rakendaja ning soovib aidata sul oma meeskonda kõige paremal viisil koos tööle panna. Mis on supervisioon? See on meeskonna jõustamine. Kui sinu tiimis on mureks halvad suhted, mõni uus väljakutse või suured muutused, siis oskab Allan teid aidata ja sinu meeskonnale jõudu juurde anda.
Liina ja Kristjan, pulmavideo
Liisi ja Kaarel, pulmavideo
Käthlyn ja Raven, pulmavideo
Kerttu ja Mart, pulmavideo