Skip to main content
  • Mugav asukoht, tasuta parkimine 2h.
  • Stuudio on suurusega 55 ruutu, mis sobib hästi ka suuremate gruppide pildistamiseks. Hubane, mitmed erinevad tsoonid ja võimalused.
  • 3 suurt päikese poole akent annavad palju loomulikku päevavalgust. Kui vajad pimedust, tõmba rulood ette.
  • 2x AD300Pro välku ja 2x GMV 75W videovalgustit.
  • Stuudios on palju erinevat interjööri, korvkiik, mööblit, erinevaid paberfoone, kangataustu ning naturaalne puidunurk.
  • Laste lõbustamiseks on palju mänguasju.
  • Beebiootuse pildistamiseks on suur valik kleite
  • Stuudiosse on etteteamisega lubatud ka hästikäituvad lemmikloomad, kuid arvesta piisav ajavaru koristamiseks (karvad).

Rent
30€/h (ainult tunni kaupa)
Alates 3. tunnist iga järgnev tund 25 euri
175€/päev (kuni 9 tundi)

FOTOSTUUDIO KASUTAMISE REEGLID
Sisenedes stuudiosse, palun desinfitseerige koheselt oma käed. Kui teil on ükskõik mistahes haigustunnused, palun jääge koju.
1. Stuudio rendiaeg algab vastavalt tellimuses märgitud ajale. Palume mitte liiga vara tulla ja mitte hiljaks jääda, kuna kasutamata aega ei kompenseerita. Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita.
2. Stuudios ei tohi viibida välisjalanõudega. Siseruumi jalanõud ei tohi jätta põrandale jälgi või muljuda põrandat (näiteks teravad kontsad).
3. Kasuta ruumi ja rekvisiite hoolikalt ja asjatundlikult. Stuudio rendilevõtja(d) kannavad täielikku vastutust rikutud varustuse eest.
4. Stuudios võib liigutada rekvisiite ja mööblit, kuid kannate täielikku vastutust selle rikkumise eest. Pidage meeles, et mööbli liigutamine ja ümbertõstmine võib kriimustada põrandat. Seetõttu, kui Teil on vaja liigutada stuudio mööblit, palun kasutage tõstmiseks piisavalt inimesi, et vältida põranda ja mööbli kahjustamist.
5. Pärast fotosessiooni palume paigutada kõik asjad oma endistesse kohtadesse.
6. Fotosessioonile tulevad kliendid ja lapsevanemad vastutavad täielikult iseenda ja laste turvalisuse ja ohutuse eest kogu pildistamise kestel. Stuudio ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest. Hästikäituvad lemmikloomad on lubatud. Puhtuse hoidmine on lemmiklooma omaniku vastutus. Kui lemmik ajab karvu, palun arvestage ka stuudio koristamine rendiaja sisse.
7. Stuudios on rangelt keelatud suitsetamine, alkoholi ja muude mõnuainete tarbimine, joobes viibimine, samuti söögi ja joogi tarbimine (va puhas pudelivesi) ning kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja/või stuudio mainet ning mis ei ole kooskõlas seadustega. Kui tegemist on väikeste lastega, kes vajavad vahepeal snäkki, veenduge, et toit ei pudiseks põrandale ja käed oleksid puhtad, kui katsutakse asju ja mööblit.
8. Enne välkude liigutamist veenduge, et need on korralikult kinnitatud.
9. Enne lahkumist kontrollige, et võtsite kõik isiklikud asjad kaasa. Stuudio ei vastuta järelvalveta ja kaotsi läinud isiklike asjade eest. Samas, kui midagi leiame, kindlasti teavitame ja tagastame, kuid ei hoia asju alles rohkem kui 3 kuud.
10. Stuudios on videovalve. Videosalvestisi ei vaadata ja kustutatakse automaatselt 1 nädala jooksul, kui ei ilmne probleeme (a la midagi on rikutud/lõhutud ja sellest on jäetud teavitamata või midagi on kadunud).
11. Stuudio rendivõtmisel olete nõustunud stuudio reeglitega. Reeglite mittetundmine ei vabasta vastutusest.
Juhul, kui soovite oma broneeringu tühistada, tuleb sellest vähemalt 48H ette teatada. Sel juhul tagastab stuudio 100% ettemaksu. Vähema etteteatamise puhul ei ole stuudio kohustatud ettemakstud raha tagastama.

KES ON STUUDIOT RENTINUD?

Tere tulemast Lengu maailma, kus on ühendatud mäng ja haridus, et toetada kõne arengut.
Fotod: Fotosioon Fotostuudio
Lauamäng – sama väärtusliku sisuga nagu komplekteeritav Kõnevurr, lihtsalt mugavam hoiustada ja endaga kaasa võtta.
Kõnevurri mänguketas "Mina olen väärtuslik" autor psühholoog Rita Rätsepp
Toeta kõne arengut
Toeta kõne arengut
Toeta kõne arengut
Lauamäng – sama väärtusliku sisuga nagu komplekteeritav Kõnevurr, lihtsalt mugavam hoiustada ja endaga kaasa võtta.
GOODNWEWS
Head Uudised
MUUD TOREDAD KOHTUMISED