Stuudios kokku 55 ruutu. Ruumis mitmed erinevad pildistamistsoonid, kiik, toolid, diivan, voodi. Hele tsoon on 4,5 m lai, tume tsoon 5 m, puidutsoon 4x3m ja võimalus pildistada aknalaual. Olemas on paberfoonid ja stuudiovälgud. Lisaks erinevad aksessuuarid. Mugavust lisab ka suur peegel ja meigilaud.

HIND: 25 eurot/tund

Iga järgnev tund 20 euri
Terve päev (kuni 10 tundi) 200 eurot.

FOTOSTUUDIO KASUTAMISE REEGLID

Sisenedes stuudiosse, palun desinfitseerige koheselt oma käed. Kui teil on ükskõik mistahes haigustunnused, palun jääge koju.

1. Stuudio rendiaeg algab vastavalt tellimuses märgitud ajale. Palume mitte hiljaks jääda, kuna kasutamata aega ei kompenseerita. Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita.

2. Stuudios ei tohi viibida välisjalanõudega. Siseruumi jalanõud ei tohi jätta põrandale jälgi või muljuda põrandat (näiteks teravad kontsad).

3. Kasuta ruumi ja rekvisiite hoolikalt ja asjatundlikult. Stuudio rendilevõtja(d) kannavad täielikku vastutust rikutud varustuse eest.

4. Stuudios võib liigutada rekvisiite ja mööblit, kuid kannate täielikku vastutust selle rikkumise eest. Pidage meeles, et mööbli liigutamine ja ümbertõstmine võib kriimustada põrandat. Seetõttu, kui Teil on vaja liigutada stuudio mööblit, palun kasutage selleks piisavalt inimesi, et vältida põranda ja mööbli kahjustamist.

5. Pärast fotosessiooni palume paigutada kõik asjad oma endistesse kohtadesse.

6. Fotosessioonile tulevad kliendid ja lapsevanemad vastutavad täielikult iseenda ja laste turvalisuse ja ohutuse eest kogu pildistamise kestel. Stuudio ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest. Hästikäituvad lemmikloomad on lubatud. Puhtuse hoidmine on lemmiklooma omaniku vastutus.

7. Stuudios on rangelt keelatud suitsetamine, alkoholi ja muude mõnuainete tarbimine, joobes viibimine, samuti söögi ja joogi tarbimine (va puhas pudelivesi) ning kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja/või stuudio mainet ning mis ei ole kooskõlas seadustega.

8. Enne välkude liigutamist veenduge, et need on korralikult kinnitatud. Välgud tuleb enne välja lülitada ja alles siis võib neid vooluvõrgust eemaldada.

9. Enne lahkumist kontrollige, et võtsite kõik isiklikud asjad kaasa. Stuudio ei vastuta järelvalveta ja kaotsi läinud isiklike asjade eest. Samas, kui midagi leiame, kindlasti teavitame ja tagastame, kuid ei hoia asju alles rohkem kui 3 kuud.

10. Stuudios on videovalve. Videosalvestisi ei vaadata ja kustutatakse automaatselt 1 nädala jooksul, kui ei ilmne probleeme (a la midagi on rikutud/lõhutud ja sellest on jäetud teavitamata või midagi on kadunud).

11. Stuudio rendivõtmisel olete nõustunud stuudio reeglitega. Reeglite mittetundmine ei vabasta vastutusest.

Juhul, kui soovite oma broneeringu tühistada, tuleb sellest vähemalt 24H ette teatada. Sel juhul tagastab stuudio 100% ettemaksu. Vähema etteteatamise puhul ei ole stuudio kohustatud ettemakstud raha tagastama.