Skip to main content
Beebiootus on eriline ja imeline aeg. Eriti, kui kõik on esimest korda. Talleta need mälestused! See tunne ei kordu iialgi.
Ja öeldakse, et üks pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna.
Millal pildistada?
Siis, kui sa ennast kõige ilusama ja ümaramana tunned. Soovituslik aeg 28.-34. nädala vahel. Beebikõhuke juba mõnusalt näha. Mitmikute puhul 26.-30. nädal. Vaata end kodus peeglist, kas külje pealt vaadates kõht ulatub kaugemale kui rind.
Kui Sul on endal soove-mõtteid, kindlasti räägi. Leiame koos võimaluse teostamiseks.
Meik ja soeng
Kindlasti lase teha professionaalne meik ja soeng. Meiki saab teha Fotosiooni stuudios kohapeal. See on juba pool ilusate piltide õnnestumisest. Jumestus võiks pigem mahedam olla, ehk isegi natuke pruudimeigi sarnane. Kui teed ise meigi, siis soovitan teha pigem õhtumeigi, sest kaamera kaotab sellest niikuinii pool. Kindlasti ära unusta soengut, sest see on sinu kroon. Enne fotosessioonile tulemist vaata üle ka pediküür-maniküür.
Riietus
Fotosiooni stuudios saab rentida pildistamiseks ilusaid kleite/riideid. Kindlasti võta kaasa nii musta kui ka ihuvärvi pesu. Kui tuled oma riietega, vali midagi mugavat, aga samas mitte liiga lohvakat, sest see peidab sinu kõhu. Sa tuled ju rasedust jäädvustama. Oma riietuse puhul eelista ühte tooni / ühtlast värvi riideid.  Pildistamisel soovitan olla paljajalu või siis pidulikuma riietuse puhul kingadega (NB! lubatud on ainult vahetusjalanõud). Kui tulete kaaslase või lastega, siis võiksite valida stiililt sarnased ja toon toonis riided.
Stuudios, õues või sinu kodus?
Stuudios pildistamine on kindlasti kõige mugavam, sest see ei sõltu ilmast ega aastaajast. Pildistades päevasel ajal on meie kasutada ka palju loomulikku valgust, pildid jäävad väga naturaalsed. Õues pildistamine sõltub kõige enam ilmast, aga loomulik valgus ja kordumatu loodus kindlustavad hea tulemuse. Minu stuudio kõrval on ka natuke loodust, seega saame pilte teha nii sees kui väljas. Kodusessioonil oleme sulle harjumuspärases keskkonnas.
Palju maksab ja mida selga panna?
1 tund – 110€
1,5 -2 tundi – 150€
Stuudios on suur valik kleite ja aksessuaare. Kleidi rent 15 eur/kleit. Aksessuaarid sinna juurde tasuta. Kauni tulemuse tagab professionaalne meik ja soeng. Hind 35-55 eurot (sõltub jumestaja hinnakirjast).
Aksessuaaride ja kleitide valik